Delbara kabelskyddsrör
för tuffa miljöer

Kontakta oss

Hem/Kontakt

Offertförfrågan

Är du intresserad av våra produkter och önskar en offert? Härligt!
Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort!

Tack för din förfrågan. Vi kontaktar dig inom kort!
Det har uppstått ett problem. Testa igen lite senare.
Kontakta oss

Greenpipe of Sweden AB
Storgatan 82B
352 46 Växjö

Telefon: 0470 – 120 10
Mail: info@greenpipe.se
Org. nr: 556694-6108

Medarbetare

Alexander porträtt
Alexander Viberg

Affärsområdesansvarig Järnväg
alexander.viberg@greenpipe.se
+46 70 680 02 25

Fredrik portratt
Fredrik Adielson

Affärsområdesansvarig Järnväg
fredrik.adielson@greenpipe.se
+46 70 828 89 99

Nikolas porträtt
Nikolas Nilsson Gårdemark

Regionansvarig Norden
nikolas.gardemark@greenpipe.se
+46 70 688 88 29

Marcus porträtt
Marcus Nyhlén

Affärsområdesansvarig Förankringsprodukter
marcus.nyhlen@greenpipe.se
+46 70 96 99 209

Michael porträtt
Michael Kautto

Vice VD
michael.kautto@greenpipe.se
+46 70 111 99 99

Eric porträtt
Eric Gröön

Exportchef
eric.groon@greenpipe.se
+46 768 20 25 25

Stefan porträtt
Stefan Svensson

VD
stefan.svensson@greenpipe.se
+46 470 120 10

Anders Svensson

Styrelseordförande
anders.svensson@greenpipe.se 
+46 470 120 10

Lars-Göran Svensson

Produktutvecklare/Grundare
lars-goran.svensson@greenpipe.se
+46 70 249 249 7

Göran Folkesson

Utesäljare
goran.folkesson@greenpipe.se
+46 72 307 18 91