Delbara kabelskyddsrör
för tuffa miljöer

Kontakta oss

Hem/Kontakt

Offertförfrågan

Är du intresserad av våra produkter och önskar en offert? Härligt!
Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort!

Integritetspolicy *
Tack för din förfrågan. Vi kontaktar dig inom kort!
Det har uppstått ett problem. Testa igen lite senare.
Kontakta oss

Telefon: 0470 – 120 10
Mail: info@greenpipe.se

Fakturafrågor? ekonomi@greenpipe.se

Greenpipe Group AB
Storgatan 82B
352 46 VÄXJÖ

Org. nr: 556694-6108

Medarbetare

Alexander porträtt
Alexander Viberg

Affärsområdesansvarig Järnväg Öst
alexander.viberg@greenpipe.se
+46 (0)706 80 02 25

Fredrik portratt
Fredrik Adielson

Affärsområdesansvarig Järnväg Väst
fredrik.adielson@greenpipe.se
+46 (0)708 28 89 99

Nikolas porträtt
Nikolas Nilsson Gårdemark

Regionansvarig Norden
nikolas.gardemark@greenpipe.se
+46 (0)706 88 88 29

Marcus porträtt
Marcus Nyhlén

Affärsområdesansvarig Förankringsprodukter
marcus.nyhlen@greenpipe.se
+46 (0)709 69 92 09

Michael porträtt
Michael Kautto Åslund

Vice VD
michael.kautto@greenpipe.se
+46 (0)701 11 99 99

Eric porträtt
Eric Gröön

Exportchef
eric.groon@greenpipe.se
+46 (0)768 20 25 25

Stefan porträtt
Stefan Svensson

VD
stefan.svensson@greenpipe.se
+46 (0)470 120 10

Anders Svensson

Styrelseordförande
anders.svensson@greenpipe.se
+46 (0)470 120 10

Lars-Göran Svensson

Produktutvecklare/Grundare
lars-goran.svensson@greenpipe.se
+46 (0)702 49 24 97

Göran Folkesson

Utesäljare
+46 (0)723 07 18 91

Elisabeth porträtt
Elisabet Forslund

Marknadschef
elisabet.forslund@greenpipe.se
+46 (0)707 73 79 99