Delbara kabelskyddsrör
för tuffa miljöer

Kontakta oss

Hem/Kontakt

Offertförfrågan

Är du intresserad av våra produkter och önskar en offert? Härligt!
Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort!

Integritetspolicy *
Tack för din förfrågan. Vi kontaktar dig inom kort!
Det har uppstått ett problem. Testa igen lite senare.
Kontakta oss

Telefon: 0470 – 120 10
Mail: info@greenpipe.se

Fakturafrågor? ekonomi@greenpipe.se

Greenpipe Group AB
Storgatan 82B
352 46 VÄXJÖ

Org. nr: 556694-6108

Medarbetare

Alexander porträtt
Alexander Viberg

IT/Marknad
alexander.viberg@greenpipe.se
+46 (0)706 80 02 25

Nikolas porträtt
Nikolas Nilsson Gårdemark

Försäljningsansvarig Sverige
nikolas.gardemark@greenpipe.se
+46 (0)706 88 88 29

Marcus porträtt
Marcus Nyhlén

Inköp/logistik
marcus.nyhlen@greenpipe.se
+46 (0)709 69 92 09

Tobias Svensson

Teknisk chef
tobias.svensson@greenpipe.se
+46 76 929 16 16

Eric porträtt
Eric Gröön

Exportchef
eric.groon@greenpipe.se
+46 (0)768 20 25 25

Stefan porträtt
Stefan  Svensson

Produktchef
stefan.svensson@greenpipe.se
+46 (0)470 120 10

Michael porträtt
Michael Kautto Åslund

VD
michael.kautto@greenpipe.se
+46 (0)701 11 99 99

Guy Davies

Vice VD
guy.davies@greenpipe.se
+47 (0)911 86 388

Lars-Göran Svensson

Produktutvecklare/Grundare
lars-goran.svensson@greenpipe.se
+46 (0)702 49 24 97

Anders Svensson

Styrelseordförande
anders.svensson@greenpipe.se
+46 (0)470 120 10