fbpx

Kontakt

Kontakta oss

Greenpipe of Sweden AB
Renvägen 1
352 45 Växjö

Telefon: +46.070-3325757
info@greenpipe.se

Medarbetare

Michael Kautto

Michael Kautto

Försäljningschef
michael.kautto@greenpipe.se
+46 70 111 99 99

Nikolas Nilsson Gårdemark

Nikolas Nilsson Gårdemark

KAM
nikolas.gardemark@greenpipe.se
+46 70 688 88 29

Göran Folkesson

Göran Folkesson

Utesäljare
goran.folkesson@greenpipe.se
+46 72 307 18 91

Stefan Svensson

Stefan Svensson

VD
stefan.svensson@greenpipe.se
+46 70 332 57 57

Stefan har följt Greenpipe sedan 2001. 2012 började Stefan arbeta heltid i Greenpipe, 2014 utnämndes Stefan till VD.

Anders Svensson

Anders Svensson

Styrelseordförande
anders.svensson@greenpipe.se 
+46 73 350 37 02

Anders har följt Greenpipe sedan 2001. Anders varit Styrelseordförande sedan 2014.

Lars-Göran Svensson

Produktutvecklare
lars-goran.svensson@greenpipe.se
+46 70 249 249 7

Lars-Göran grundade Greenpipe 2001. Lars-Göran var VD till 2014. Lars-Göran arbetar till huvuddel med produktutveckling.

Thomas Svensson

Thomas Svensson

Kvalitets och produktionsansvarig
thomas.svensson@greenpipe.se
+46 736 310 136

Thomas har följt Greenpipe sedan 2001. Thomas ansvarar för att Greenpipes högt ställda mål inom produktkvalité och CSR uppfylls.

Erik

Erik Blomgren

Exportchef
erik.blomgren@greenpipe.se
+46 730 641 541

Huvudkvarter

Kontakta oss

Greenpipe of Sweden AB
Renvägen 1
SE-352 45 Vaxjo, Sweden

Telefon: 070 - 111 99 99
Mail: info@greenpipe.se
Org. nr: 556694-6108